Tehohydro Oy on vuonna 1983 perustettu lappeenrantalainen hydrauliikkaan ja pneumatiikkaan erikoistunut asiantuntijayritys. Toimintamme lähtökohta on asiakkaan kokonaisvaltainen palvelu. Saat meiltä kaiken tarvitsemasi. Tehohydro sijaitsee hyvien liikenneyhteyksien päässä Lappeenrannassa Harapaisten teollisuusalueelle. Pihaamme pääsee isollakin autolla.

TEHOHYDRO OY
Y-tunnus: 2175883-0
Postiosoite: PL 42, 53501 Lappeenranta
Käyntiosoite: Ruukintie 16 53500 Lappeenranta

Puh. 05 – 615 8100
Fax 05 – 615 8150
Sähköposti: info@tehohydro.fi

Myymälämme on avoinna:
Maanantai-perjantai klo 8.00-16.30

Puhelinnumero liikeajan jälkeen 0207 545 240

Sähköiset laskut
Verkkolaskuosoite 003721758830
Välittäjän tunnus 003721291126 (Maventa)

Myynti

Jyri Kuronen

Myymäläpäällikkö
05 – 615 8116
040 5088965
jyri.kuronen@tehohydro.fi

Jussi Ruotsi

Tekninen myyjä
040 754 5350
jussi.ruotsi@tehohydro.fi

Aksel Miloserdov

Venäjänmyynti

040 756 6225

aksel.miloserdov@tehohydro.fi

Korjaamo

Mikko Kaarnaoja

Korjaamopäällikkö, insinööri
040 3579 320
mikko.kaarnaoja@tehohydro.fi

Jari Kapiainen

Hydrauliikka-asentaja

040 778 3897

jari.kapiainen@tehohydro.fi

Antti Kojo

Hydrauliikka-asentaja

0400 237 678

antti.kojo@tehohydro.fi

Projektit

Teemu Nurmi

Projektipäällikkö, insinööri
040 717 3220
teemu.nurmi@tehohydro.fi

Teemu Rossi

Projektipalvelut
050 5554430
teemu.rossi@tehohydro.fi

Joonas Ylämäki

Asentaja
040 7174250
joonas.ylamaki@tehohydro.fi

Suunnittelu

Kai Vainio

Toimitusjohtaja, insinööri
05 – 615 8115
040 0752608
kai.vainio@tehohydro.fi

Mikko Kaarnaoja

Korjaamopäällikkö, insinööri
040 3579 320
mikko.kaarnaoja@tehohydro.fi

Teemu Nurmi

Projektipäällikkö, insinööri
040 717 3220
teemu.nurmi@tehohydro.fi

Hallinto

Tuula Penttilä

Laskutus, toimistopalvelut
05 – 615 8100
tuula.penttila@tehohydro.fi

Hanne Jussila

Laskutus, toimistopalvelut
05 – 615 8100
050 5556330
hanne.jussila@tehohydro.fi

Ota yhteyttä
asiantuntijoihimme

Palvelemme mielellämme kaikissa kysymyksissäsi liittyen valikoimaamme ja palveluihimme. Jätä viestisi meille, niin olemme sinuun pian yhteydessä.

Please leave this field empty.